Kraków hotel dla kotów na czas wyjazdu

Opublikowany

Odpowiedzialna opieka nad kotem

Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe, a wraz z nimi duża ilość wyjazdów. Poza sezonem wielu z nas również ma wyjazdy służbowe lub wypoczynkowe. Nie zawsze jest to miejsce i czas na zajmowanie się naszymi pupilami. Szczególnie jeśli naszym celem są kajaki na Kaszubach z noclegiem w namiocie. W naszych głowach rodzi się wtedy pytanie – jak zapewnić im komfort i bezpieczeństwo podczas naszej nieobecności? Jeśli chodzi o Kraków hotel dla kotów będzie miejscem idealnym. Hotel dla kotów Kraków to jedno z najlepszych rozwiązań tej sytuacji. W mieście znajdują się liczne miejsca, gdzie za opłatą możemy zostawić naszego podopiecznego i ze spokojem pojechać na wyjazd. Wiele placówek gwarantuje najwyższej jakości opiekę nad rezydentami hotelu. Lokalizacji takich miejsc jest mnóstwo, dzięki czemu łatwo możemy znaleźć najwygodniejszą opcję. Koci Hotel Kraków, to miejsce gdzie zwierzęta mają specjalnie przygotowane pokoje, są one najczęściej indywidualne i przestronne. Wszelkie wyjścia dla kotów są zabezpieczone, poza możliwością ewentualnego wyjścia na bezpieczny taras. Pokoje wyposażone są również w zabawki oraz kuwetę.

Przygotowanie zwierzęcia

Jak przygotować kota, kiedy zdecydujemy się wybrać hotel dla kota Kraków? Najważniejsze jest, aby nie zmieniać rutyny kota i jego przyzwyczajeń. Najczęściej lokale sprawdzają to w formie ankiety, którą należy wypełnić przed zostawieniem zwierzęcia. Dotyczy ona preferencji kota co do jedzenia i sposobu spędzania dnia. Dzięki temu takie lokale coraz bardziej dostosowane są do potrzeb naszych podopiecznych. Należy pamiętać, że Kraków hotel dla kotów przyjmuje jedynie zdrowe, wykastrowane oraz odrobaczone koty. Szczegóły zawsze możemy przeczytać w regulaminie danej placówki. Opcjonalnie można zostawić również ulubione zabawki oraz niezbędny sprzęt do pielęgnacji kota. Wszystko to jest robione w celu zapewnienia jak największego komfortu.

Kraków hotel dla kotów jako bezpieczne rozwiązanie

Jeżeli chodzi o ceny takiej usługi w Krakowie, zazwyczaj wynoszą one około 50-70 złotych za dobę, w zależności od hotelu i rodzaju pokoju. W tej cenie oczywiście zapewniony jest komfortowy pobyt dla kota, dopłata zależna jest jedynie od usług dodatkowych. Często w hotelu można także nabyć takie elementy jak drapaki czy zabezpieczanie przed gołębiami Kraków. Przydadzą się one z pewnością po powrocie właściciela i kota do domu. Pozostawienie pupila w hotelu dla kotów jest coraz bardziej popularną opcją wśród mieszkańców Krakowa. Za niewielką cenę jesteśmy w stanie zapewnić naszym zwierzakom komfortowy pobyt pod czujnym okiem specjalistów. Jednocześnie nie męczą nas wyrzuty sumienia, że zwierzę zdane jest jedynie samo na siebie. Jest to idealna opcja na czas krótkiego wyjazdu.

Autor
Kategorie Turystyka, Ciekawe miejsca